Idėja

ideja3

Įgyvendiname Jūsų norus pasiūlydami geriausią sprendimą.

Projektavimas

my computer3Paruošiame individualų projektą pagal esamą idėją.

Montavimas

irankiaiVykdome montavimo darbus, įgyvendiname tikslą.

Stiklinė sienelė -  tai novaroriška apsauga - puošmena ne tik Jūsų virtuvei, vonios kambariui, bet ir kitai Jus supančiai erdvei. Ji naudojama virtuvėje, kaip itin praktiškas interjero dekoravimo būdas, labai lengvai ir greitai nuvaloma. Vonios kambariui - suteikia išskirtinumo vaizdą. Stiklinės sienelės tinkamos naudoti ir kitose Jūsų namų erdvėse - paįvairins dizainą. Galite pasirinkti pageidaujamą raštą, spalvą ar vaizdą.
Sienelėms naudojamas  4-6 mm grūdintas stiklas, todėl tai saugu ir patikima. Dažytiems, su UV spauda ar dekoruotiems raštu naudojamas ypatingai skaidrus stiklas „ optiwhite“ be žalsvo atspalvio. Jis  spalvoms suteikia ryškumo ir tikroviškumo, o namams -  modernumo ir jaukumo. Dengiant UV spauda galite pasirinkti, bet kokį nufotografuotą vaizdą,  taip pat Jums tinkantį vaizdą galite rasti internetiniame vaizdų kataloge. Stiklinė sienelė ilgaamžė, ją nesudėtinga prižiūrėti ir valyti.
Sienelės montuojamos  dviem būdais: su specialiais varžtais arba priklijuojant.

Slapukai
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), jie užtikrina geriausią įmanomą tinklapio naudojimą. Jei sutinkate - spauskite mygtuką "Sutinku".